Skip to main content

LECZYMY ZĘBY

i upiększamy uśmiech.

Zagalak Klinika Stomatologiczna

My nie tylko leczymy zęby, ale sprawiamy iż nasi pacjenci wyglądają lepiej i chętniej się uśmiechają. Metody stosowane w naszej Klinice dostosowane są do potrzeb i możliwości pacjenta.

Leczymy i upiększamy.

stomatologia estetyczna

STOMATOLOGIA
estetyczna

www.zagalak.pl

Stomatologia estetyczna

Dziedzina, która zajmuje się poprawą wyglądu naszych zębów i twarzy. Jak żadna inna specjalność stomatologiczna wymaga od lekarza nie tylko wiedzy i praktyki, ale bardzo często również zdolności plastycznych, które w ogromnym stopniu decydują o efekcie końcowym i zadowoleniu Pacjenta.

My nie tylko leczymy zęby, ale sprawiamy iż nasi pacjenci wyglądają lepiej i chętniej się uśmiechają. Metody stosowane w naszej Klinice dostosowane są do potrzeb i możliwości pacjenta. W przypadku zębów trudnych do wybielania, martwych, czy ukruszonych stosujemy licówki, czyli cienkie łuski wykonane z porcelany i przyklejone do powierzchni zębów oraz korony z najwyższej jakości materiałów. Przy użyciu botoxu leczymy również bruksizm, czyli tarcie zębami żuchwy o zęby szczęki czy też uśmiech dziąsłowy.

Sposoby na piękny uśmiech:

 • implanty,
 • wybielanie zebów,
 • korony pełnoceramiczne,
 • licówki,
 • oczyszczanie i piaskowanie zębów.

W naszej ofercie:

Implantologia

Dziś nie ma stomatologii bez implantologii.
Implant to nic innego jak sztuczny, ale pełnowartościowy korzeń zęba, który może stanowić „fundament” dla ceramicznych koron i mostów zastępując utracone zęby .
Leczenie implantologiczne z powodzeniem stosujemy zarówno w brakach pojedynczych zębów jak też całkowitym bezzębiu.
Dostępność technik obrazowania 3d pozwoliło nam wdrożyć metody nawigacji chirurgicznej i planowania trójwymiarowego opartego na tomografii komputerowej, co czyni zabiegi implantacji jeszcze bardziej bezpiecznymi, krótszymi i bardziej przewidywalnymi.

Protetyka stomatologiczna

Zajmuje się odtworzeniem pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów lub ich zniszczeniu (starciu) . Uzupełnienia protetyczn mogą być stałe (niewyjmowane z jamy ustnej), np. korony i mosty lub ruchome (wyjmowane) tzw. protezy szkieletowe.

Planujemy również prace kombinowane (protezy ruchome połączone z uzupełnieniem stałym za pomocą zasuw, zatrzasków i rygli). Proponując pacjentowi różne warianty przedstawiamy wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Wszystko po to, by leczyć nie tylko zęby, ale i kompleksy związne z ich brakiem.

Leczymy kompleksowo zapewniając naszym pacjentom opiekę specjalistyczną z zakresu, m.in. stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, chirurgii i implantologii.

Dziedzina, która zajmuje się poprawą wyglądu naszych zębów i twarzy. Jak żadna inna specjalność stomatologiczna wymaga od lekarza nie tylko wiedzy i praktyki, ale bardzo często również zdolności plastycznych, które w ogromnym stopniu decydują o efekcie końcowym i zadowoleniu Pacjenta.

Każdy z nas chce mieć ładne, białe, proste zęby. Przebarwione, krzywe (lub ich brak) zęby powodują, iż rzadziej się uśmiechamy. My nie tylko leczymy zęby, ale sprawiamy iż nasi pacjenci są szczęśliwi. Po profesjonalnym zabiegu higienizacji (usunięciu kamienia i piaskowaniu) decydujemy się na wybielanie zębów. Metody stosowane w naszej Klinice dostosowane są do potrzeb i możliwości pacjenta- metoda nocnego wybielania tzw. nakładkowa około 6 nocy lub wybielanie gabinetowe przy użyciu lampy Beyond (UV) po uprzednim nałożeniu żelu na zęby (około 90 minut).

W przypadku zębów trudnych do wybielania, martwych, z niedorozwojem szkliwa, ukruszonych kątów brzegów siecznych stosujemy licówki, czyli cienkie łuski wykonane z porcelany i przyklejone do powierzchni zębów.

Pełen zakres leczenia:

 • profilaktyka
 • stomatologia estetyczna
 • stomatologia zachowawcza
 • leczenie kanałowe
 • implantologia
 • chirurgia stomatologiczna
 • protetyka
 • periodontologia

© 2017 Zagalak Beauty Clinic